Co takhle registrace na metin2

Bleskovka c.1

28. listopadu 2009 v 23:12 | Killer Pohatu |  Ostatní
tady je bleskajda rikal sem zitra?tak je dneska a konci v patek myslim ze to je 9.12-10.12 tak to konci takze Bleskajda



otazka č.1: kdo je hlavnim hrdionou filmu GLATORIAN LEGENDS:a)Mata-Nui.b)Makuta.c)Eedie Murphy
otazka č.2: jaka je moe prezdivka: a) Killer Pohatu.b) Metinos2 Skrall Metusano.c)ZXrmxXZ
otazka č.3:jaka prezdivka je jednoho typka na BLOGU nejendigimon.blog.cz:a)Conner Uzumaki.b)Naruto Uzumaki.a)AntiBioUzumakiMakovec
otazka č.4:a)jaka hra je moe nejoblibenejsi:a)Metin2.b)Cof:MW2.c):Icy Tower
tak toe lehky tak zdar
 

WWW.nejendigimon.blog.cz

28. listopadu 2009 v 23:01 | Killer Pohatu |  OBLIB3N3 blogy
takze moe fakt oblibena stranka je www.nejendigimon.blog.cz od Connera Uzumaki.Zejtra bude moe 1 bleskajda tak se prihlaste a pak bude HRA tak cus

EXPI me kamos budu 30-34

25. listopadu 2009 v 7:11 | Meton2 Skrall Metus |  Metin2
Zdarec vśici som tu zas kamos s lvl42 alebo 43 me expi na jakejkoliv levl dokud my npude ¨pc ted mam len NoteBook ACER aspiree 5536.2 GB memory
250 GB HDD
DVD-super multi DL drive
Ati Radeon HD3200 Graphics
de na nom aj Gta IV ala vdycky to negy blbne
tak
k cau
ZDARECCC
 


ZDAR sem zpet pwi je na Ho**o

10. listopadu 2009 v 12:57 | Meton2 Skrall Metus
ces vsichni sm tu zas.udelal sem si novy konto a sem lvl 28.p.b. lva +6 a kosu+6 a silne telo na M atd. no pote sem na mental. boj no tak zdaeec a cs vcihni zas nekdy v metaku tak cs

sry ale du si udelat novejblog o Perfectworldu fakts sry ale mam uz tam lv13 jmenuju se pwczsk sem barbarian vlk mame uz i cech tak cus

30. srpna 2009 v 20:35 | Barbarian |  Ostatní
hele sry ale udelam novej blog o pw takze fakt sry takze zdar a pls podte hrat pw a podte do cechu sharpines tak cus bus vole kokotus

PL muj nej oblibenejsi polak z metinu2

29. července 2009 v 16:23 | MetinxXxMetin |  Metin2
RankingNazwa PostaciLevelPD

2GoToSleep92832570151
polaci ho nekdy natocili na www.youtube.com dejte do youtube GoTosleep metin2 a ono se vam ta obevi i cvicne boje GoToSleep VS např. FuBu ten ma taky videa na youtube a je to taky polak tak cau

Nej 10 z Thalion

29. července 2009 v 16:18 | MetinxXxMetin |  Metin2
UmístěníJméno postavyLevelBZK
1DareDevil83274436278
2Leandra8231210334
3Reaver8140001613
4Vader80204300928
5Chiyoko8057685863
6Smicinek8029734622
7Matt8027360639
8Jart8084935
9ada530d79124798367
10Frederikaaa7979721414

Nej 10 z Elrohir

29. července 2009 v 16:17 | MetinxXxMetin |  Metin2
UmístěníJméno postavyLevelBZK
Sionak7975544716
2malenka78200445055
3Soleth78163134
4dadoz37710588350
5Ghrel77105289
6Conan27624101634
7break7617657
8DjRobIN7514368818
9Zlobidlo756197080
Ragnar7753550418
UmístěníJméno postavyLevelBZK
1Navarek82322098158
2Marky7945273263
3Terak7924757907
4MMM2679132316
5Pipin78148126723
6Nicokamikaze7868528437
7Lachty781246547
8elleshin78374164
9michalas78314941
10Siringa7832520





5176Woooodys34216182
moje postava sem na Elrohiru

Nej 10 z Siona

29. července 2009 v 16:13 | MetinxXxMetin |  Metin2
UmístěníJméno postavyLevelBZK
1Sionak7975544716
2malenka78200445055
3Soleth78163134
4dadoz37710588350
5Ghrel77105289
6Conan27624101634
7break7617657
8DjRobIN7514368818
9Zlobidlo756197080
10Ragnar7753550418

Nej 10 z Draxia

29. července 2009 v 16:12 | MetinxXxMetin |  Metin2
UmístěníJméno postavyLevelBZK
1DemonKnight6410730956
2Mirael633250117
3r1pSky6126234224
4Havros616217947
5Marduk614630586
6RedBull594203384
7Danny5714425569
8SuZan5714016642
9Blaade5711914786
10kakasi5799096
to je ze serveru Draxia 10 nej.lepsich

pro fandy SW=STAR WARS

29. července 2009 v 9:07 | MetinxXxMetin |  Ostatní
jen o SW=star wars



jako treba:


nej je Darth Vader,Darth Maul,Anakin a nej nej sou kloni a stormtropeři

pro fanousky metin2

29. července 2009 v 9:05 | MetinxXxMetin |  Metin2
takze sem piste jenom o metinu2 a ten kdo bude spamovat o necem jinem bude zablokovan nebo bude jeko koment smazan kazdy mate 10 bodu kdo nebude mit 10 bodu bude prakticky ZABLOKOVAN ne ne delal sem si srandu

pro kamose ze tridy a kamosky ze tridy

28. července 2009 v 9:18 | MetinxXxMetin |  Ostatní
Takze tady pro moje spoluzaky ze tridy i kamose z jiny tridy.Moji spoluzaci ste ti nejlepsi na celim svete takze se strasneeeeeeeee moc tesim na vas a hlavne na dva moje nej kamose a jednu holku asi chapete proc ze vy ostatni co nejste mi spoluzaci

Hvězdné války hudební motiv Impéria

27. července 2009 v 8:35 | MetinxXxMetin |  Ostatní

proste to nemusi mit koment

super stranka www.phoenixcz.wbs.cz je to stranka o jejich cechu v metinu2 atd.

27. července 2009 v 7:53 | MetinxXxMetin |  Metin2
takze tato stranka www.phoenixcz.wbs.cz takze se tam podivejte je to super stranka

super dneska sme sli se na to podivat a super to bylo ten HR a princ dvoji krve

20. července 2009 v 18:12 | MetinxXxMetin |  Ostatní
takze sme si to dokoukali ten film HR viz. popisovat uz to nebudu zkratke HPAPDK takze Malfoy se chtel stat smrtijedem a chtel zabit Brumbala na zacatku spadnul most Ginny a Harry se polibily Hermiona a Ron se taky meli radi atd atd. xDDDDD A Brumbal a Harry sli najit neco aby zabili VOLDEMORTA neboli Toma tak se jmenoval v detstvi.A nakonec zemrel Brumbal atd. me uz to nebavi takze se juknete na film a to bude asi lepsi xDDDDD A ten ucet z METINU2 prodam za FMS+4 nebo RIB +4 az +5 s kamenem a brneni smrtelny +5 az +6 s kamenem vitality +2 diky predem cau

mam listek do multikina Ladví na film Harry Potter a princ dvoji krve

19. července 2009 v 19:59 | MetinxXxMetin |  Ostatní
dneska sme sli koupit s babi sem na prazkach u babi a sli sme koupit listek na film Harry Potter a princ dvoji krve.A to je jasny ze se tesim bude to fajn film videl sem upotavku na ten most jak tam spadne tak to bude MASICKO xDDDDD.a ten kdo videl treba transfomery novy a terminatora salvation tak napiste do kmnu a ten kdo uvidi nebo videl harryho pottera prince dvoji krve tak npiste do kmntu to je asi vsechno.A prodavam ucet jestli nekdo chcete tak ho prodam za RIB+2 nebo +4=mec z krevele +2 nebo +4 jasny tak caw

MOJE a VASE basnicky

19. července 2009 v 12:44 | MetinxXxMetin |  Ostatní
DO KOMENTU napiste svoje basnicky a SPAMY MI nevadi ale budu rad kdyz tam budete psat basnicky pls.TKZE moje basnicky:de velka armada a misto krve vsude sama marmelada,zije u nas dedecek jmenuje se mirecek ji k obedu parecek k vanocum ma darecek ma velkej domecek urizl stromecek a na KONEC je z neho blbecek xDDDD,baba jaga jezibaba za chvili ji liba nas spisovatel Lada,nase kniha ceska kucharka se od ted od teroristu much jmenuje ceska teroristicka mucharka a pro vas je tu este bonus:Hadejte tohle:je to kulaty, krychlovany,ctvercovany co je to? napiste do komentu.kdo to uhadne dostane spesl bonus muze delat reklamy,recenze ale zaroven bude tak trochu moje ochranka xD nedelam si srandu ten kdo me urazi ale musi to delat podstive mi napise jak chce treba do emailu,komentu,spamovarny atd. tak jestli to nekdo uhadnete tak ste BORCI mozna xDDD tak CUS MxXxM

www.metin2.cz a taky pl,hu,com atd.

17. července 2009 v 15:16 | Meton2 Skrall Metus |  OBLIB3N3 blogy
vim ze to neni blog ale je to dobra stranka a divam se na to v cz i pl a hu a com a proste takovy makovy xD
tak dobrej den a at vam mazlicci nelezou ven xDDDD pristi clanek MOJE A VASE VYMYSLENY BASNICKY

budu se menovat MetinxXxMetin jasny

17. července 2009 v 15:13 | MetinxXxMetin
hele moje jmeno od ted bude MxXxM zkratka to je, tohle je cely jmeno MetinxXxMetin jasny vas od ted: MxXxM a zase to bude cely o metinu 2

Další články


Kam dál

Co takhle pravidla a nespamovat o necem jinem jen o bionicle a metin2 .