Co takhle registrace na metin2

Nej 10 z Draxia

29. července 2009 v 16:12 | MetinxXxMetin |  Metin2
UmístěníJméno postavyLevelBZK
1DemonKnight6410730956
2Mirael633250117
3r1pSky6126234224
4Havros616217947
5Marduk614630586
6RedBull594203384
7Danny5714425569
8SuZan5714016642
9Blaade5711914786
10kakasi5799096
to je ze serveru Draxia 10 nej.lepsich
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hrajete Metin2?

Ano supa hra!! 37.5% (18)
Jak kdy. 12.5% (6)
nwm co to je 10.4% (5)
ne blba hra 8.3% (4)
nemam pocitac 14.6% (7)
Degenska hra 16.7% (8)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Co takhle pravidla a nespamovat o necem jinem jen o bionicle a metin2 .